درباره ما

سایت www.mmpi2rf.ir یک واسط کاربری به منظور ارزیابی ویژگی شخصیت افراد با محوریت تشخیص آسیب شناسی شخصیت (محورIٍ، از راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی است). این واسط کاربری، امکان برگزاری آنلاین (برخط) را مبتنی بر فرم بازسازی شده سیاهه شخصیتی چند وجهی مینه سوتا (MMPI2 RF)، برای آزمودنی ها (کاربران) فراهم کرده است. آزمودنی با هدایت متخصص روانشناس یا روانپزشک یا مشاور خود تحت نظر ایشان مبادرت به برگزاری و پاسخدهی به سیاهه MMPI2RF در ۳۳۸ ماده پرسش کرده و پس از پایان پاسخدهی، سایت با انجام عملیات محاسبه های برنامه ریزی شده، پروفایل نیمرخ های روانشناختی محور I و آسیب شناسی شخصیت آزمودنی را در قالب یک فایل pdf در اختیار آزمودنی قرار می دهد.

مراحل برگزاری سنجش:

  1. در بخش ثبت نام سنجش فرم مربوطه را تکمیل کنید.
  2. کد ۱۶ رقمی دریافتی (از موبایل یا ایمیل) خود را در قسمت برگزاری سنجش وارد کنید و وارد صفحه پرداخت شوید.
  3. با پرداخت یا وارد کردن کد کوپن تخفیف، پرداخت خود را از درگاه امن بانکی متصل به سایت (بانک اقتصاد نوین) نهایی کنید.
  4. در ادامه با وارد شدن به بخش پرسش های سنجش، سنجش را انجام دهید.
  5. در انتهای پاسخدهی به ۳۳۸ پرسش موفق به دریافت فایل pdf نمودار و گزارش بهداشت و سلامت روان خود خواهید شد.
  6. کد ۱۶ رقمی خود را محرمانه حفظ کرده و تنها در اختیار روان شناس (مشاور/ مددکار / روانپزشک / روانشناس) خود قرار دهید تا با دریافت گزارشات تکمیلی از بخش متخصصین، مبادت به تشخیص شوند.
  7. … با ما تماس بگیرید. info@mmpi2rf.ir      ۰۲۱-۸۸۶۸۵۹۴۵ —  ۰۹۱۲۱۹۶۸۱۹۲ — ۰۹۲۱۱۹۶۱۱۹۲

در مراحل پیشرفته متخصصین می توانند از طریق پنل ویژه متخصصین و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود، به نتایج و تفسیر های سیستمی سایت راجع به مراجع خود دسترسی داشته باشند.

صحت اطلاعات آزمودنی که توسط خود در سایت درج شده است، طبق بیانه سلب مسئولیت به نشانی:  https://www.mmpi2rf.ir/nonresstat-mmpi2rf   بر عهده ی ایشان بوده و متعاقبا حفظ محرمانگی اطلاعات آزمودنی، به طور سه جانبه بر عهده ی متخصص، آزمودنی و سایت خواهد بود.

اطلاعات صاحب امتیاز سایت: بهروز نقش، متولد ۱۳۴۴ تهران، دانش آموخته ی عالی روانشناسی شخصیت و موسس و مدیر موسسه مطالعات شخصیت (شماره ثبت: ۲۶۶۳۶). تماس: ۸۸۶۸۵۹۴۵-۰۲۱   ۰۹۲۱۱۹۶۱۱۹۲    info@mmpi2rf.ir