راهنمایی، قوانین و مقررات

مراحل برگزاری سنجش mmpi2rf

ادامه مطلب برای اجرای سنجش...

۱٫ مطالعه راهنمای برگزاری سنجش

۲٫ ورود به صفحه برگزاری سنجش و ثبت نام

۳٫ دریافت کد اختصصاصی ۱۶ رقمی محرمانه توسط پیام کوتاه یا ایمیل ارسالی

۴٫ ورود مجدد برای تایید با کد ۱۶ رقمی دریافتی از طریق کلید “ورود آزمودنی

۳٫ پرداخت هزینه سنجش از درگاه بانکی / استفاده از کوپن تخفیف

۴٫ انجام عملیات سنجش (پاسخ به ۳۳۸  پرسش با پاسخ های ترجیحا بله / خیر)

۵٫ درصورتی که حین انجام سنجش نیاز به وقت دارید، لطفا از بالای صفحه برگزاری، دکمه خروج از سنجش را کلیک کنید. اطلاعات تا همان مرحله ذخیره می شود.

۶٫ با کد ۱۶ رقمی، از صفحه “ورود آزمودنی” مجدد به صفحه برگزاری سنجش باز خواهید گشت و از مرحله آخر، ادامه خواهید داد.

۷٫ پس از اتمام سنجش، نمودار پروفایل نیم رخ ها، برای آزمودنی، قابل دانلود می باشد.

۸٫ فایل پروفایل یا کد ۱۶ رقمی خود را به متخصص مشاور و روان درمانگر خود داده تا ایشان بتواند به تفاسیر سنجش، دسترسی داشته باشد.

۹٫ درصورت صلاحدید و تایید متخصص یا مدیر سایت _جهت تایید روایی سنجش_ شما ملزم به باز پاسخ برخی پرسش ها خواهید شد که پس از اطلاع رسانی، وارد صفحه “اصلاح سنجش” شده و با کد ۱۶ رقمی خود، مبادرت به پاسخ مجدد کنید. (تنها یک مرتبه فرصت اصلاح داده می شود.)

۱۰٫ نتیجه نهایی برای شما در قالب فایل پروفایل نیمرخ قابل دسترسی است. ایضا تفاسیر سنجش برای مشاور متخصص و مدیر منابع انسانی سازمان نیز از طریق پنل اختصاصی ایشان قابل دریافت می باشد.

درصورت نیاز با ما مکاتبه کنید یا درخواست خود را ارسال فرمایید. با سپاس

برای اجرای سنجش موارد زیر را تا حد ممکن رعایت کنید تا سنجش، نتیجه معتبرتری داشته باشد.

ادامه مطلب برای اجرای سنجش...

توجه:
برای اجرای سنجش موارد زیر را تا حد ممکن رعایت کنید تا سنجش، نتیجه معتبرتری داشته باشد.
  1.  هنگام تنش روانی و خستگی مبادرت به انجام سنجش نکنید.
  2. در حالات سیری یا گرسنگی کامل مبادرت به انجام سنجش نکنید.
  3. هنگام سنجش، شرایط بدنی را در حالت آرامش قرار دهید.
  4. بین پاسخ به پرسش ها وقفه ایجاد نکنید.
  5. اگر بخشی یا همه ی پرسش در مورد شما پاسخ منفی دارد، پاسخ پرسش را “خیر” انتخاب کنید.
  6. لطفا از انتخاب گزینه “نظری ندارم” حتی المقدور اجتناب کنید و بله یا خیر را جایگزین ” نظری ندارم ” کنید.
  7.   مدت پاسخدهی پیوسته حدود ۴۵ دقیقه است اما در صورت نیاز به ترک انجام سنجش، از صفحه خارج شوید و مجدد با کد ۱۶ رقمی خود برای ادامه وارد شوید.
  8. حداکثر تعداد ۱۰ پاسخ ” نظری ندارم” می توانید انتخاب کنید که توصیه می شود، حتی االمقدور از گزینه های بله / خیر استفاده شود.
  9. ملاک پاسخ دهی به پرسش ها، زمان حال است مگر پرسشی به گذشته مربوط شده باشد. این گذشته ترجیحا بیش از ۳ تا ۵ سال نیست.
با سپاس. لطفا در صورت نیاز به راهنمایی با ما مکاتبه کنید یا تماس بگیرید.

راهنمایی:

ادامه مطلب راهنمایی...

فایل راهنمایی برگزاری سنجش و استفاده از خدمات سایت mmpi2rf.ir

گام ۱ مطالعه بخش های: راهنمایی، قوانین و مقررات و بیانیه عدم مسئولیت

گام ۲ برای کاربران (آزمودنی ها): ورود به صفحه نخست و فعال کردن دکمه: ثبت نام و برگزاری سنجش.

گام ۲ برای متخصصین یا سازمان ها:

با ورود به صفحه ثبت نام متخصصین یا ثبت نام سازمان ها، اطلاعات لازم خواسته شده درج شود. (لطفا منتظر تایید مدیر سایت و فعال شدن کد ویژه خود باشید.)

گام ۳ برای همه کاربران (آزمودنی ها)، متخصصصین و سازمان ها:

برگه ی ثبت نام را صادقانه و با دقت و صحیح تکمیل کنید. (توجه به این نکته که بایستی کد ۱۶ رقمی محرمانه (برای کاربران) و کد ۱۲ رقمی برای متخصصین یا سازمان ها)، برای شما ارسال شود، ترجیحا علاوه بر شماره موبایل، لطفا ایمیل خود را نیز درج فرمایید. ضمنا از تکمیل کل فرم (غیر ستاره دارها) دریغ نفرمایید.

گام ۴ برای همه کاربران (آزمودنی ها)، متخصصصین و سازمان ها:

بعد از تکمیل فرم ثبت نام و تایید “من ربات نیستم”، کد اختصاصی برای شما ارسال خواهد شد. لطفا در حفظ و نگه داری کد دقت ویژه داشته باشید زیرا این کد دسترسی شما یا دیگران را به اطلاعات سنجش را ممکن می سازد.

گام ۵ برای همه کاربران (آزمودنی ها)، متخصصین و سازمان ها:

برای تایید دریافت کد ۱۶ رقمی توسط شخص آزمودنی (ثبت نام کننده)، کد ارسالی به موبایل / ایمیل خود را یکبار در محل کد درج کند تا تایید و تکمیل ثبت نام در سایت انجام شده تا به صفحات بعدی و انجام سنجش یا ورود به پنل متخصصین یا سازمان هدایت شوید.

گام ۶ برای کاربران (آزمودنی ها):

درصورتی که حین سنجش به هر دلیلی مجبور به خروج از محیط برنامه شدید، می توانید با درج کد ۱۶ رقمی در صفحه ثبت نام، مجدد به محیط سنجش برگشته و پاسخدهی به پرسش ها را ادامه دهید.

گام ۷ برای کاربران (آزمودنی ها):

توصیه می شود هنگام پاسخ دهی از گزینه نظری ندارم استفاده نکنید و به هر شکل ممکن پاسخ بله / خیر را انتخاب کنید.

گام ۸ برای کاربران (آزمودنی ها):

پس از اتمام سنجش، به طور اتوماتیک پروفایل نیمرخ های روان شناختی خود را در قالب فایل pdf دریافت کرده و می توانید دریافت (Download) و ذخیره (Save) کنید.

گام ۹ برای کاربران (آزمودنی ها):

کد محرمانه ۱۶ رقمی خود را به روانشناس/مشاور/روان پزشک خود یا سازمانی که در آن تقاضای استخدام کرده اید ارائه کنید تا ایشان برای دریافت تفسیر نیمرخ های روان شناختی یا پرونده بهداشت و سلامت شما از سایت، از آن استفاده کنند.

گام ۱۰ برای کاربران (آزمودنی ها):

سنجش شما، در چهار مرحله ی: ۱٫ نمرات تراز و نمودار نیمرخ ها      ۲٫ تفسیر کوتاه      ۳٫ تفسیر تفصیلی    و    ۴٫ پرونده بهداشت و سلامت روان    ارائه می گردد. شایان ذکر است تفاسیر ارائه شده صرفا به مشاور / روانشناس / روان پزشک شما یا سازمان مطبوع ارائه می گردد.

گام ۱۱ برای کاربران (آزمودنی ها):

در صورت نیاز به دریافت تفسیر می توانید با نشانی الکترونیک info@mmpi2rf.ir مکاتبه کنید. متخصصان در ارائه ی تفسیر مختارند تا با توجه به ویژگی های اجتماعی شما، گزارش را ارائه داده یا شما را برای اطلاع از کم و کیف گزارش، راهنمایی کنند.

فایل راهنمایی برگزاری سنجش و استفاده از خدمات سایت mmpi2rf.ir

قوانین و مقررات استفاده از سایت:

ادامه مطلب قوانین و مقررات سایت...

فایل راهنمایی برگزاری سنجش و استفاده از خدمات سایت mmpi2rf.ir

قوانین و مقررات استفاده از سایت:

آزمودنی گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت www.mmpi2rf.ir به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت و خصوصا ثبت نام، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت نام نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین  از سوی شما است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تعریف شده، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق خدمات گیرنده است و متعاقبا آزمودنی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات در آینده تغییر کند یا ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف آزمودنی: آزمودنی به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، نیاز خود را به دریافت خدمات سایت اعلام می دارد.

تعریف متخصص: متخصص به شخصی اطلاق می شود که آزمودنی تحت نظر و تخصص او مبادرت به استفاده از خدمات سایت می کند. متخصص می تواند دارای مدارک تحصیلات عالی در یک یا چند رشته از قبیل: روانشناسی، روانپزشکی، مشاوره و یا رشته های مرتبط با سنجش ویژگی های شخصیت باشد.

توجه: مسئولیت تفسیر پروفایل های صادره از سایت بر عهده ی متخصص است. در صورتی که افراد راسا اقدام به برگزاری سنجش کنند، مسئولیت تفسیر متوجه خود ایشان خواهد بود.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سایت www.mmpi2rf.ir به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سایت www.mmpi2rf.ir متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت www.mmpi2rf.ir، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت www.mmpi2rf.ir جزئی از اموال این سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت www.mmpi2rf.ir است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت www.mmpi2rf.ir  محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت www.mmpi2rf.ir و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سایت www.mmpi2rf.ir است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. آزمودنی ها و متخصصین مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از خدمات و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت www.mmpi2rf.ir و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سایت www.mmpi2rf.ir محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. سایت www.mmpi2rf.ir خدماتی مناسب استفاده افراد بالای ۱۸ سال عرضه کرده است و در صورتی که آزمودنی ها از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع رسانی از طریق info@mmpi2rf.ir اقدام به هماهنگی کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.mmpi2rf.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت www.mmpi2rf.ir هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.mmpi2rf.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت www.mmpi2rf.ir هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

سایت www.mmpi2rf.ir خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

مسئولیت‌های مربوط به هزینه، محتوا و شرایط فنی بر عهده ی سایت خواهد بود.
فاکتور هزینه استفاده از خدمات سایت برای آزمودنی نشان داده  و به نشانی پست الکترونیک ایشان ارسال خواهد شد.

در ادامه به صفحه شرایط نامه و بیانیه سلب مسئولیت مراجعه و آن را مطالعه فرمایید. www.mmpi2rf.ir/nonresstatmmpi2rf

 

فایل راهنمایی برگزاری سنجش و استفاده از خدمات سایت mmpi2rf.ir